وووو

محموله های داخلی
* ما بسته را از طریق هر حامل داخلی طبق درخواست مشتری ارسال می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
 
 
محموله های بین المللی
* ما بسته را از طریق dhl، فدرال اکسپرس، ups، tnt، ems یا روش دیگری که شما ترجیح می دهید ارسال می کنیم.
* هزینه حمل و نقل بر اساس اندازه، وزن، مقصد و ارزش بسته از جمله بیمه حمل و نقل است.
* شرکت حامل معمولاً حساب آنلاین برای مدیریت محموله های شما و حتی ویژگی های پیشرفته تر ارائه می دهد.
* ما به تمام سیاست ها و قوانین صادرات پایبند هستیم. برخی از محصولات ممکن است دارای محدودیت ایتار باشند و محدودیت های صادراتی ممکن است باعث تاخیر در زمان تحویل شود.
* ما همچنین روش حمل و نقل را مطابق درخواست مشتری می پذیریم.
* لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس بگیرید. متشکرم!
 

dhl express

آرم dhl

حمل و نقل بین المللی، به موقع، هر بار.

dhl express بخشی از شرکت لجستیک آلمانی deutsche post dhl است که خدمات پست سریع بین المللی را ارائه می دهد. دویچه پست بزرگترین شرکت لجستیکی جهان است که در سراسر جهان فعالیت می کند. dhl پیشرو در بازار جهانی پست دریایی و هوایی است.

شرکت فدرال اکسپرس

لوگوی فدرال اکسپرس

شرکت فدکس یک شرکت خدمات تحویل پیک جهانی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در ممفیس، تنسی قرار دارد. نام "فدرال اکسپرس" مخفف هجایی نام بخش هوایی اصلی شرکت، فدرال اکسپرس است که از سال 1973 تا 2000 استفاده می شد.

سرویس بسته واحد

لوگوی ups

واحد خدمات پستی آمریکای شمالی، شرکت، که معمولاً با نام ups شناخته می شود و با نام تجاری ups شناخته می شود، بزرگترین شرکت حمل و نقل و لجستیک در جهان است. دفتر مرکزی شرکت تحویل بسته جهانی آمریکایی در چشمه های شنی، گرجستان، که بخشی از منطقه بزرگ شهری آتلانتا است، قرار دارد. ups روزانه بیش از 15 میلیون بسته را به بیش از 6.1 میلیون مشتری در بیش از 220 کشور و منطقه در سراسر جهان تحویل می دهد.

tnt express

لوگوی tnt

پیک ارائه دهنده توزیع سریع جهانی، تدارکات و خدمات پستی بین المللی بسته ها و باربری.

tnt express nv، حمل و نقل سراسری توماس، یک شرکت خدمات تحویل پیک بین‌المللی است که دفتر مرکزی آن در هوفدورپ، هلند است. این شرکت به طور کامل در 63 کشور فعالیت دارد و اسناد، بسته ها و قطعات بار را به بیش از 200 کشور تحویل می دهد.

سرویس پست سریع

آرم ems

ems یک سرویس پستی سریع بین المللی برای اسناد و کالا است که توسط اپراتورهای پست اتحادیه جهانی پست ارائه می شود. تایید شده توسط شورای ایالتی، چین پستی اکسپرس و شرکت تدارکات، با مسئولیت محدود. ("چین پستی اکسپرس و لجستیک") توسط گروه پست چین و شرکت های پست استانی به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود دولتی در ژوئن 2010 تاسیس شد. این شرکت بزرگترین ارائه دهنده خدمات تدارکات و سریع السیر یکپارچه با طولانی ترین سابقه فعالیت تجاری است. ، گسترده ترین پوشش و غنی ترین محصولات در چین.

 
Top